Turniej w Kątach Wrocławskich ( kadra na wyjazd )

• autor: ukslechiask, 2012-12-13 13:16

Miło mi poinformować że w dniu dzisiejszym otrzymałem zaproszenie do Kątów Wrocławskich na turniej który odbędzie się 15-12-2012. Koszty wpisowego pokrywa UKS Lechia Dzierżoniów.

LICZBA ZESPOŁÓW: 6

WKS Śląsk Wrocław, Warta Poznań, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, UKP Zielona Góra, Lechia Dzierżoniów.

Kadra na turniej :

Smolak Filip ( bramkarz ), Duda Jarosław, Frydel Jakub, Kordiak Paweł, Krzyżanowski Kamil, Kucharek Aleksander, Kujtkowski Gabriel, Palka Karol, Rybak Patryk, Tomkiewicz Piotr, Wysoczański Szymon, Waligóra Szymon

W rezerwie  ( brak możliwości wyjazdu na turniej w/w zawodników - choraba, złe zachowanie na zajęciach lub w domu )

Kwinta Szymon, Kała Kewin,  Idzi Alan, Świątek Dawid

Do Kąt Wrocławskich jedziemy własnym transportem. Zbiórka 7:15 na parkingu koło Bricomarche ul. Piastowska w Dzierżoniowie. ( zmiana miejsca zbiórki spowodowana utrudnieniami z powodu sobotniego targu.)

Zabieramy ze sobą strój grupowy, ochraniacze, buty halówki, wodę i prowiant ( zdrowa żywność )

Link - spacer wirtualny po Hali w której odbędzie się Truniej

Trener S.K.

TURNIEJ PIŁKARSKI

DLA ROCZNIKA 2005

MIEJSCE: HALA WIDOWISKOWO SPORTOWA W KĄTACH ROCŁAWSKICH ul. BRZOZOWA 4

DATA: 15.12.2012

GODZINA: 9:30

ORGANIZATOR: GOKiS Kąty Wrocławski

UCZESTNICTWO: U-7 – urodzeni po 31.12.2004

WPISOWE: 300zł (max. 12 zawodników)

FORMUŁA: „Granie bez tabel i presji” – zapisywane będą jedynie wyniki, nie będzie prowadzona tabela.

SYSTEM GRY: „każdy z każdym” – 2 rundy przedzielone obiadem.

CZAS MECZÓW: I runda 10-12 min., II runda 8-10 min. (Wspólna decyzja trenerów)

LICZBA ZAWODNIKÓW: 4 zawodników w polu + bramkarz.

LICZBA ZESPOŁÓW: 6

• Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal oraz upominek.
  • Każdy zespół otrzyma dyplom.
  • Najlepszy strzelec i bramkarz dostaną pamiątkowe statuetki.

PRZEPISY GRY

1.  W czasie spotkania obowiązują zmiany powrotne we właściwej strefie zmian.

Podczas turnieju wskazane jest, aby drużyny miały jednolite koszulki z numerami na plecach.

2. Zawodnicy mogą rozgrywać spotkania w halowym obuwiu piłkarskim.

3. W trakcie trwania turnieju stosuje się przepisy gry Polskiego Związku Piłki Nożnej z wyjątkami:

• Nie obowiązują przepisy dotyczące pozycji spalonej,
  • Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi 5 m,
  • Rzut karny wykonuje się z odległości 7 m od środka linii bramkowej,
  • Wznowienie gry ze środka traktowane jest jako rzut wolny pośredni,
  • Rzut od bramki wykonywany jest ręką (przy wznowieniu gry od bramki piłka nie może przekroczyć w powietrzu połowy boiska bez wcześniejszego kontaktu z podłożem).
  • Przy wznowieniu gry przez bramkarza (rzut od bramki, z akcj) zabronione jest wybijanie piłki z rąk nogą - bramkarz może położyć piłkę na ziemi i wprowadzać piłkę nogą.
  • Wznowienie gry po aucie wykonywane jest poprzez: wprowadzenie nogą, podanie nogą, wyrzut piłki oburącz zza głowy.
  • Wznowienie gry po aucie traktowane jest jako rzut wolny pośredni.

4. Niezależnie od kar przewidzianych w obowiązujących przepisach gry w piłkę nożną stosuje się:

• Kary dyscyplinarne: czasowe wykluczenie zawodnika z gry na 1 min. / żółta kartka /,
  • W przypadku straty bramki przez zespół grający w osłabieniu na skutek żółtej kartki, kara dyscyplinarna ulega anulowaniu (można wprowadzić do gry ukaranego zawodnika),

5. Jeżeli przed rozpoczęciem spotkania okaże się, że drużyny mają kostiumy sportowe podobnych kolorów, wówczas na zarządzenie sędziego jedna z drużyn jest zobowiązana założyć znaczniki przygotowane przez Organizatora.

6. Każde zawody prowadzone będą przez sędziego wyznaczonego przez Organizatora.

7. Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZPN.