Turniej Wrocław

Gra kontrolna z UKS Lechia Dzierżoniów 2006/2007

• autor: ukslechiask, 2014-09-17 21:53

Wiatam

W sobotę tj. 13-09-2014 rozegraliśmy grę kontrolną z UKS Lechia Dzierżoniów rocznik 2006/2007 trenera Alberta Połubińskiego.

Więcej w rozwinięciu

Od samego początku zarówno moi jak i trenera Alberta Połubińskiego podopieczni, zaserwowali nam dużo emocji, a w szczególności u dopingujących rodziców. Od samego początku widać było zaangażowanie w grze, oraz chęć wygrania zarówno u jednych jak i u drugich zawodników. Nasze pszczółki atakowały bramkę, tworząc sobie dogodne sytuacje do strzelenia pierwszej bramki, lecz na posterunku stał dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz przeciwnej drużyny. Dopiero w 6' meczu pod naporem naszej drużyny udało się otworzyć wyniki. Przebieg meczu był bardzo interesujący, a piła przebywała raz na jednej połowie, raz na drugiej, znajdując drogę do obydwóch bramek co dodawało jeszcze więcej emocji. Na uwagę zasługuję też to, że w niektórych akcjach wymiana podań, czy też umiejętność gry ( 1x1) zaskakiwała  w pozytywnym tego słowa znaczeniu wszystkich oglądających. Uważam że jak na siedmiolatków i ośmiolatków poziom był naprawdę wysoki, a koledzy z UKS Lechia Dzierżoniów 2006/2007 podnieśli nam wysoko poprzeczkę.

Podsumowując zawody, moi podopieczni oprócz dobrej zabawy, pokazali dużo dobrych rozwiązań z piłką przy nodze, oraz strzelili kilka bardzo efektownych bramek.

Dziękuję też rodzicom i opiekunom z kulturalne dopingowanie, a nie kibicowanie.

Kadra: Gabriel Kujtkowski, Wiktoria Kuprowska, Piotr Tomkiewicz, Jasiu Choderny, Olek Kucharek, Olek Bielewicz (br), Maciek Moczerad, Szymon Waligóra, Miłosz Kosko, Latiw Hanus, Szymon Kwinta, Ola Kita, Szymon Zarzycki, Kacper Kukuła, Oskar Sroka, Dawid Szafrański.

Bramki - asysta:

Maciek Moczerad - Jasiu Choderny