• autor: ukslechiask, 2014-08-29 07:42

Witam

Dzień szósty obozu w Kluczborku.

Więcej w rozwinięciu.

W dniu przyjazdu tj 29.08.2014 o ok. 19:00 będzie na stronie podana godzina przyjazdu autokaru do Dzierżoniowa na Orlik os. Różane.

TR S.K.

Początek dnia, jak co dzień, pobudka, higiena, śniadanie. Po śniadaniu sjesta.  Trening grupy czerwonej, grupa żółta w tym czasie wyszła na miasto oczywiście na zakupy. O godz. 11:15 zmiana grup, grupa żółta uczestniczyła w zajęciach z piłki nożnej, grupa czerwona miała wychodne na miasto. Po treningu higiena osobista i obiad. Po obiedzie udaliśmy się na spacer nad jezioro na Stobrawie. Po sesji zdjęciowej nad zbiornikiem oraz krótkim spacerze przyszliśmy do Campusa i przygotowaliśmy się do sparingu z MKS Kluczbork. O godz. 16:15 rozpoczęliśmy grę kontrolną z drużyną lokalną. Koledzy z Kluczborka wzmocnieni chłopcami trenującymi z rocznikiem 2004 podniosły nam znacząco poprzeczkę. Pierwsza kwarta zawodów trwająca 20 minut zakończyła się wygraną 2:1 dla UKS. Druga kwarta to popis pszczółek i wygrana 5:1. Trzecia kwarta to zwycięstwo MKS Kluczbork 4:3, natomiast czwarta ostatnia kwarta została wygrana 3:2 dla UKS. W tym meczu było już widać zmęczenie naszej drużyny, a koledzy z Kluczborka, zagrali dużo lepsze spotkanie niż we wtorek. Do dość zabawnej sytuacji doszło w ostatniej kwarcie, kiedy to zostało na boisku dziewięciu naszych zawodników, a pozostałych Pani Magda zabrała do Camupsu. Podczas gry otrzymałem telefon od Pani Magdy przy wyniku 2:2, że za 5 minut wchodzimy na kolację. Powiedziałem chłopakom , że za chwilę kolacja i do póki nie wpadnie bramka, to nie idziemy. Trwało to chwilę, po kilku sekundach jeden z Lechitów popisuję się strzałem z kilkunastu metrów, piłka w bramce MKS Kluczbork. To, to jeszcze nic, ale po strzeleniu bramki, wszyscy jakby ich ktoś z batem gonił, podbiegli do kolegów z Kluczborka, przybili piątkę i w minutę mieliśmy pozbierane piłki oraz cały trenażer. Po pięciu minutach byliśmy już na stołówce. Chłopcy byli głodni, co było widać po znikających w oczach potrawach. Po kolacji, rozpoczęliśmy chrzest na piłkarza. Do ochrzczenia mieliśmy 10 zawodników i jedną zawodniczkę. Na początek było zadane pięć pytań na temat naszej grupy. Następnie zadane było 13 pytań na temat Bravo Sport, jakie zakupili na początku obozu. Po części teoretycznej, była część praktyczna. Pierwsze zadanie było wykonanie pięciu skoków przez skakane. Dla niektórych uczestników było to nie lada wyzwanie, a i śmiechu było, co niemiara. Drugim zadaniem było uderzenie piłki głową o ścianę. Zadanie z pozoru łatwe, ale fantazja dzieci jest nieograniczona i sam nie wiedziałem, że jest tyle możliwości na wykonanie tego zadania. Ostatnie zadanie polegało na odgadnięciu, przy zasłoniętych oczach pięć smaków takich jak: cukier, sól, vegeta, ketchup, musztarda poprzez dotyk, zapach, smak. W brew pozorom, nie była to łatwe zadanie, tym bardziej, jak kilka smaków pomieszało się na palcu. Po dwóch godzinach zadań i konkurencji wszyscy zdali wzorowo. Witam ich w gronie zawodników piłki nożnej. Po chrzcie część grupy poszła na seans filmowy „ RIO 2”, druga część dopingowała LEGIĘ Warszawę w meczu z AKTOBE. Po zakończeniu filmu oraz meczu wszyscy udaliśmy się do swoich pokoi i rozpoczęła się cisza nocna. Jutro wracamy do domu :-)