Sparing Parasol Wrocław

Obóz zimowy naszej grupy.

• autor: ukslechiask, 2014-02-22 09:22

Od dnia 24-02-2014 rozpoczynamy obóz zimowy organizowany przez naszą grupę. Adres obiektu na którym spędzimy obóz :

Hala Słoneczna
ul. Powstańców Warszawy 7i, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Więcej informacji w rozwinięciu.

Przesyłam Państwu pełne informacje - potwierdzone przez Kuratorium Oświaty ( załączniku )

Czas trwania obozu od poniedziałku tj. 24-02-2014 - wyjazd z pod Bricomarche godz. 11:00 ( własnym transportem ) do 01-03-2014 odbiór dzieci z Ząbkowic Śl. od godz. 12:30. ( w razie braku możliwości odbioru dziecka proszę o informację  tel. )

Dzień przyjazdu

Dzień wyjazdu

ser żółty

pomidor

Restauracja odpowiedzialna za wyżywienie " Gaspar "

Poniżej podaje informacje na temat wyjazdu na obóz:

- Zbiórka o godz. 11.00 pod Bricomarche w poniedziałek tj 24-02-2014
- Wyjazd własnym transpotem
- W razie spóźnienia na zbiórkę, proszę o informację do mnie na numer
  600-488-127.
- Numery telefonów opiekunów
  Hubert Zarzycki – 783 239 977
  Sebastian Kuprowski – 600 488 127

- Proszę nie dawać telefonów zawodnikom, będą rekwirowane do końca obozu. Kontakt z pociechami będzie możliwy pod numerami telefonów podanych powyżej w godz. 19:45 do 21:30. Za każdym razem proszę o zastanowienie się nad chęcią porozmawiania z pociechami, ponieważ często jest tak, że wszystko jest ok., do momentu kiedy dziecko nie usłyszy głosu rodzica/opiekuna.

Wyposażenie zawodnika:

1) Każdy zawodnik musi posiadać strój grupowy ( spodenki, koszulka, getry, , dres, ortalion), ochraniacze, obuwie na tartan/orlik oraz halowe, bidon. W przypadku, gdy zawodnik nie posiada grupowego ortalionu proszę zaopatrzyć w inny najlepiej czerwony.

2) Każdy zawodnik powinien posiadać przynajmniej 3 do pięciu koszulek białych treningowych. ( koszulki nie muszą być nowe, wystarczą np. takie, które zawodnicy noszą na WF )

3) Każdy zawodnik musi posiadać pięć woreczków foliowych, w których będą znajdować się czyste majteczki oraz skarpetki. Proszę o opisanie każdego woreczka na jaki dzień przeznaczona jest bielizna ( od poniedziałku do soboty włącznie ). Oprócz tego proszę o spakowanie w oddzielnym woreczku dodatkowych kilka par majteczek i skarpetek z opisem – „ dodatkowe „.  Pozwoli nam to na ograniczenia poświęcanie czasu na przepierki do minimum.

4) Każde dziecko musi posiadać mydło, 2 ręczniki, szampon do włosów, klapki basenowe , szczoteczka do zębów oraz pasta, grzebień, pidżama lub strój do spania. Dodatkowo wszystko to, co jest potrzebne do utrzymania higieny ciała, co zapomniałem napisać.

5) Jeżeli dziecko jest na coś chore np. alergia, uczulenie itp. proszę o zaznaczeniu tego w karcie informacyjnej na obóz oraz spakowanie leków ze szczegółowym opisem jak dawkować leki.

6) Każde dziecko powinno posiadać 50 zł na wydatki. Suma jest sztywna, a pieniążki będą zbierane przed wyjazdem przez opiekunów. Proszę o spakowanie pieniędzy do koperty 5x10zł i opisanie imieniem i nazwiskiem zawodnika ( jest to bardzo ważne jeśli chodzi o organizację nam miejscu)

7) Każdy zawodni powinien posiadać komplet kredek ołówkowych do malowania, oczywiście nie muszą być nowe.

8) Każdy zawodnik powinien posiadać folię aluminiową, talerzyk i kubek najlepiej plastikowy ale nie jednorazowy.

9) Zawodnik może zabrać ze sobą gry planszowe oraz PSP przenośne.

W Poniedziałek przed wyjazdem, zbierane będą karty kwalifikacyjne na obóz.